Mano istorijos, įžvalgos, tekstai

Mano istorijos, įžvalgos, tekstai, kurie norėjo būti užrašyti.

Kas įskaičiuota į “viskas įskaičiuota”

Vieną kartą su šeima buvome bandę tokio tipo kelionę. Šįsyk mes, suaugę, nelabai tokios norėjome, bet kitaip nesusiklostė, o vaikams kalbos apie prabangų Turkijos viešbutį suveikė kaip santarvės piliulės. Taigi, keli eskizai iš Turkijos.

***

Rinkomės kalnuotą Turkijos pajūrio vietovę (Kemero pusėje), nes su Andrium manėm, kad gi kasdien eisim į kalnus. Į kalnus bandėm nueiti pačią pirmą dieną. Ties kažkokiu keliuku, kur jau atrodė, kad tuoj tuoj kalnai, mus pasitiko kareivių užkarda. Tik vėliau sužinojom, kad vaikščioti po kalnus kaip ir draudžiama dėl neseniai siautusių gaisrų. Bet kareiviai pasimuistę mus praleido, padėjo tai, kad jie nemokėjo angliškai ir jiems beliko šypsotis…

Skaityti toliau…

Apie gausą

Mano gyvenimo tėkmė rami. Turiu šeimą. Gyvename nedideliame name soduose. Sodai – tai toks sovietinis palikimas. Ten daug namų ir mažai vietos. Bet mūsų sklypas ribojasi su prūdu, tai atrodo, kad erdvės daugiau. O artimiausi kaimynai negyvena čia visus metus. O dar visai šalia yra tikras ežeras. Vasarą jame lelijų gausėja proporcingai gausėjant maudaliams, taip man atrodo. Ne sezono metu ežerui turbūt lengviau išlaikyti savo tapatybę, ir aš jį myliu, kai maudausi kokios ūkanotos dienos rytą.

Skaityti toliau…