Kūno ir judesio terapija

Kviečiu jus susipažinti su kūno ir judesio terapija individualiose sesijose.

Individualių kūno terapijos sesijų metu dirbame su santykių, savivertės, emocinės gerovės ir kitomis (ne tik su kūnu susijusiomis) temomis. Šis metodas šiek tiek panašus į psichoterapiją, tačiau daug labiau „įkūnytas“. Dažnai klientą kviečiu judėti, grąžinti dėmesį į kūną, išreikšti per kūną tam tikrą energiją ar emociją.

Kviečiu išbandyti ypač tuos, kurie jaučiatės pavargę nuo kalbėjimo terapijos, susipainioję savo mintyse, intuityviai ieškote, kaip įsižeminti.

Taip pat kūno ir judesio terapija gali padėti geriau suvokti besikartojančių kūno simptomų, nuovargio priežastis bei atkurti ryšį su kūne slypinčia energija. Mūsų kūną (organus, laikyseną ir pan.) formuoja mūsų patirtys (jausmai, mintys, nuostatos). Taigi, dirbdami per kūną, galime veikti (pažinti, priimti, keisti, ugdyti) save (kas manome esantys).

Kaip atrodo kūno terapijos sesija?

Sesijų metu dirbame per pokalbį, judesį, vaizdinį, prisilietimą – priklausomai nuo kliento poreikių ir proceso. Klientas sėdi, stovi, juda ar guli; patogu apsirengti laisvus, judesių nevaržančius drabužius.

Pirmos sesijos metu aptariame darbo kryptį, užsibrėžiame siekį. Kūno terapija nėra vienkartinis užsiėmimas. Panašiai kaip ir lankant psichoterapiją, norint pajusti, įkūnyti permainas savo gyvenime, reikia laiko. Po pirmojo susitikimo, jei jums tinku kaip terapeutė, siūlyčiau susitarti bent 4-5 sesijoms.

Registracija

Registracija tel. 8 620 55412 arba FB Vilma Kraelskaitė

Sesijos trukmė – 1 val. Kaina – 45 Eur. Dažniausiai dirbu studijoje Verkių g. arba Didžiojoje Riešėje.

Mano kvalifikacija