Individualios kūno terapijos sesijos

Kviečiu jus į individualias kūno terapijos sesijas. Jų metu metu dirbame su santykių, savivertės, emocinės gerovės ir kitomis (ne tik su kūnu susijusiomis) temomis. Šis metodas šiek tiek panašus į psichoterapiją, tačiau daug labiau „įkūnytas“. Dažnai klientą kviečiu judėti, grąžinti dėmesį į kūną, išreikšti per kūną tam tikrą energiją ar emociją.

Kviečiu išbandyti ypač tuos, kurie jaučiatės pavargę nuo kalbėjimo terapijos, susipainioję savo mintyse, intuityviai ieškote, kaip įsižeminti.

Taip pat kūno ir judesio terapija gali padėti geriau suvokti besikartojančių kūno simptomų, nuovargio priežastis bei atkurti ryšį su kūne slypinčia energija. Mūsų kūną (organus, laikyseną ir pan.) formuoja mūsų patirtys (jausmai, mintys, nuostatos). Taigi, dirbdami per kūną, galime veikti (pažinti, priimti, keisti, ugdyti) save. 

Kaip atrodo kūno terapijos sesija?

Sesijų metu dirbame per pokalbį, judesį, vaizdinį, prisilietimą – priklausomai nuo kliento poreikių ir proceso. Klientas sėdi, stovi, juda ar guli; patogu apsirengti laisvus, judesių nevaržančius drabužius.

Pirmos sesijos metu aptariame darbo kryptį, užsibrėžiame siekį. Kūno terapija nėra vienkartinis užsiėmimas. Panašiai kaip ir lankant psichoterapiją, norint pajusti, įkūnyti permainas savo gyvenime, reikia laiko. Po pirmojo susitikimo, jei jums tinku kaip terapeutė, siūlyčiau susitarti bent 4-5 sesijoms.

Registracija

Tel. 8 620 55412 arba FB Vilma Kraelskaitė

Sesijos trukmė – 1 val. Kaina – 50 Eur.

Dažniausiai dirbu studijoje Verkių g.5 arba „Sakuros kelias” Didžiojoje Riešėje.

Kūno terapija

Beveik metus trukusi kūno terapijos kelionė su Vilma buvo nuostabi. Pirmiausiai man tai visada buvo ramybės uostas, kur nesvarbu, kas bevyktų mano realybėje, jausdavausi puikiai, nes žinojau, kad kartą per savaitę turėsiu tas kelias valandas tikro laiko sau, kur jaučiuosi priimta ir saugi labai atvirai tyrinėti savo kūno pojūčius bei tikruosius poreikius. Aš ten ir pailsėdavau, ir nurimdavau, jei kažkas banguodavo gyvenime, ir nerdavau į nepaprastai įdomius savęs atradimus bei gylius. Labai patiko tas reguliarumas, nes ne teoriškai, o praktiškai vyko kassavaitinė emocinė ir psichologinė higiena. Ji palaiko ir stiprina. Dabar, jau praėjus kiek laiko po terapijos, jaučiu, kad išliko didesnis jautrumas kūno pojūčiams ir gebėjimas ieškoti sau atsakymų, apie ką jie man kalba, arba bent didesnis įsiklausymas ir suklusimas. Svarbiausia tema, kurią išsinešiau – tai pastebėtas nuolatinis kūno įsitempimas ir mokymasis gyventi lengviau, aptakiau, minkščiau. Pastebiu, kad to į savo kasdienybę įsileidžiu vis daugiau, ir tai mane džiugina. Kartais rodos, jog pakanka tik pastebėti, ir jau keičiasi fizinė savijauta. Jaučiuosi dėkinga, kad turėjom tokią ilgą ir įdomią kelionę. Dėkoju už besąlyginį priėmimą ir tokią saugią erdvę.

Rasa M.

Kūno terapija

Mano kvalifikacija