Individualios sesijos nėščiosioms

Individualios sesijos nėščiosioms – iš mano darbo patirties galėčiau išskirti kelias kryptis.

Viena vertus, nėštumo metu patirti globojantį prisilietimą gali būti itin maloni, gydanti patirtis. Gera atsigręžti į savo resursus – atrasti ryšį su kūne slypinčia energija. Taip pat atkreipti dėmesį, kaip keičiasi kūnas nėštumo metu, padėti sau prisitaikyti prie naujų pojūčių.

Kita vertus, ką gi daryti, jei kamuoja nerimas ir abejonės? Dažnai šie jausmai suaktyvėja artėjant gimdymui. Jaučiame nežinomybės baimę, tarsi ta patirtis gali mus kažkaip negrįžtamai perkeisti. Galbūt nėštumas – ne pats geriausias laikas gilintis į probleminius klausimus, bet visgi besilaukdamos patiriame gilių įžvalgų, suaktyvėja intuicija. Individuali sesija suteikia erdvę pabūti su visom šiom patirtim ir jausmais, juos įsisąmoninti ar įprasminti.

Sesijų metu dirbame per prisilietimą, judesį, vaizdinį. Moteris guli (sėdi, stovi, juda) ant grindų, su patogiais, laisvais drabužiais. Turiu įvairių pagalbinių priemonių (pagalvėlių, pledų), kurios padės patogiai įsitaisyti.

Sesijos trukmė – 1 val. Kaina – 40 Eur.

Registracija tel. 8 620 55412

Kiekvienas susitikimas yra individualus, pagal jūsų poreikius.

Mano kvalifikacija

2017 m. baigiau studijas Londono Integruotos kūno ir judesio terapijos instituto Vilniaus programoje (3 metų teorinės – patyriminės studijos). 2019-2020 m. dirbau dėstytojų asistente naujame kūno ir judesio terapijos studentų kurse. 2019-2021 m. Procesų psichologijos kursas Lenkijos Procesų psichologijos institute.

Nuo 2014 m. dirbu su besilaukiančiomis moterimis kaip dula.