Individualios sesijos nėščiosioms

Moters gyvenimo virsmuose (nėštumas, gimdymas, motinystė) kūnas visada dalyvauja. Kartais juo nepasitikime, nusiviliame arba kaip tik, esame dėkingos už gyvybės stebuklą. Nėštumo ir gimdymo metu neretai kyla daug klausimų apie santykį su savo kūnu.

Iš mano darbo su besilaukiančiomis moterimis patirties galėčiau išskirti kelias darbo kryptis:

  • Pajausti globojantį prisilietimą nėštumo metu gali būti itin maloni, gydanti patirtis. Tuomet darau „bodywork’ą” – tarsi dėmesingą masažą (atliekamas su drabužiais). Galime patyrinėti, kaip keičiasi kūnas nėštumo metu, padėti sau prisitaikyti prie naujų pojūčių, atrasti ryšį su kūne slypinčia energija.
  • O ką gi daryti, jei kamuoja nerimas ir abejonės? Dažnai šie jausmai suaktyvėja artėjant gimdymui. Verta atkreipti į juos dėmesį, neignoruoti, pažvelgti giliau. Besilaukdamos taip pat patiriame gilių įžvalgų, suaktyvėja intuicija. Individuali sesija suteikia erdvę pabūti su tuo, labiau įsisąmoninti ar įprasminti.
Darbas su gimdymo patirtimi

Kūno terapijos sesijos po gimdymo gali suteikti erdvės geriau suvokti, kokius įspaudus moters sieloje ir kūne paliko gimdymas. Ypač jei jis buvo emociškai sudėtingas. Kaip žinia, „neperdirbta”, skaudanti gimdymo patirtis neigiamai atsiliepia ir motinystei, ryšio su kūdikiu kokybei.

Kartais užtenka tik atvira širdimi išklausyti istoriją, kartais reikia gilesnių terapinių metodų, kurie padėtų moteriai įprasminti patirtį, išeiti iš savigraužos, kaltės ar kitų sunkių jausmų, iš naujo patikėti savo jėga.

Kaip atrodo kūno terapijos sesija?

Sesijų metu dirbame per pokalbį, judesį, vaizdinį, prisilietimą – priklausomai nuo kliento poreikių ir proceso. Klientas sėdi, stovi, juda ar guli; patogu apsirengti laisvus, judesių nevaržančius drabužius.

Pirmos sesijos metu aptariame darbo kryptį, užsibrėžiame siekį. Kūno terapija nėra vienkartinis užsiėmimas. Panašiai kaip ir lankant psichoterapiją, norint pajusti, įkūnyti permainas savo gyvenime, reikia laiko. Po pirmojo susitikimo, jei jums tinku kaip terapeutė, siūlyčiau susitarti bent 4-5 sesijoms.

Registracija

Registracija tel. 8 620 55412 arba FB Vilma Kraelskaitė

Sesijos trukmė – 1 val. Kaina – 45 Eur. Dažniausiai dirbu studijoje Verkių g. arba Didžiojoje Riešėje.

Mano kvalifikacija