Seminaras poroms „Vyras gimdyme: kaip geriausiai padėti moteriai”

ARTIMIAUSIOS DATOS

  • 2024 balandžio 10 d. 18.30-20.30
  • 2024 birželio 19 d. 18.30-20.30

Šiame praktiniame seminare aptarsime svarbiausius dalykus, kaip partneris gali padėti moteriai gimdymo metu:

  • kokios fizinės pagalbos gali prireikti,
  • kokio kvėpavimo pravartu išmokti ir vyrams,
  • kas žinotina apie bendravimą gimdymo metu,
  • koks masažas malšina sąrėmių skausmą ir pan.

Taip pat skirsime laiko jūsų individualiems klausimams ir situacijoms aptarti.

Mano asmeninė patirtis ir netgi moksliniai tyrimai rodo, jei vyras turi „veiksmų planą” gimdymui ir įsitraukia į procesą, moteriai jis tampa neįkainojama pagalba. Ir šis bendras išgyvenimas daro ilgalaikį teigiamą poveikį santykiams. 

Seminaras skirtas POROMS. Geriausiai būtų, kad poroms skirtame seminare moterys dalyvautų jau išklausę kokį nors pasiruošimo gimdymui kursą arba savarankiškai pasidomėję. Besilaukiančias moteris kviečiu į seminarus moteriškoje grupėje, kur yra lengviau prisiliesti prie subtilių kūno patyrimų. (Grafiką rasite čia).

KAINA

Seminaro kaina porai – 65 eur.

Jei norite dalyvauti, bet turite finansinių sunkumų, nedvejokite susisiekti su manimi tel. 8 620 55412.

Jei jums netinka paskelbtos seminaro datos, galime tartis dėl individualaus seminaro. Jo kaina 90 eur. Jei turite finansinių sunkumų, galiu pritaikyti nuolaidą. 

VIETA

Seminaras vyks Vilniuje gyvai. Tiksli vieta bus paskelbta užsiregistravusiems.

Registracija į seminarą "Vyras gimdyme"

Labai įkvepiantis ir nuramintis seminaras „Vyras gimdyme: kaip geriausiai padėti moteriai”. Su vyru labai džiaugiamės sudalyvavę. Vilma labai šilta ir profesionali, jaučiasi jos sukaupta didžiulė patirtis ir praktinių patarimų bagažas. Esame labai dėkingi už suteiktas žinias ir ramybę. 

Fausta A.

Abu su vyru labai džiaugiamės, kad sudalyvavom seminare. Atsiliepimą rašau nuo savęs, vyrui priminsiu, jei prisiruoš, parašys 🙂 
Man patiko sukurta jauki atmosfera, labai geras balansas tarp teorinės informacijos ir praktikos. Tikiu, kad ji labai pravers tiek likusiu laukimo periodu, tiek gimdymo metu. Įgijau daugiau pasitikėjimo savo kūnu ir netgi visai pradėjau laukti, kokia gi bus maniškė patirtis (nors, kaip minėjau, iki šiol informacija apie sąlygas Lietuvoje šiek tiek gąsdino). Mano tuometinę būseną labai atliepė jūsų realistiški pasakojimai, kaip vyksta gimdymas ligoninėje ir kad net ir netobulomis aplinkybėmis gimdymas vis tiek įvyksta ir nebūtinai tas būna labai blogai.
Rūta Ž.