Apie mane – Vilma Kraelskaitė

Esu Vilma Kraelskaitė. Įpusėjau penktą dešimtį. Laimingai ištekėjusi jau virš 20 metų. Su vyru auginame 3 sūnus. Esu dėkinga savo vaikams už tai, kad nepailsdama turiu mokytis motinystės meno – kantrybės, įkvėpimo, atsidavimo, susitaikymo, ribų. Būtent ši patirtis išaugino mane darbui su besilaukiančiomis moterimis.

Gyvybės augimo ir gimdymo slėpinys man yra vienas gražiausių. Labai branginu nėštumo laiką, per kurį moteris yra tokia pagauli – grožiui, įkvėpimui, o kartu patiems įvairiausiems jausmams. Tai unikali galimybė pasiruošti brandžiam perėjimui į naują – motinystės etapą.

Nuo 2014 m. esu gimdymo dula. 2017 m. baigiau integruotos kūno ir judesio terapijos studijas JK instituto Vilniaus programoje. Vėliau dirbau dėstytojų asistente toje programoje. Pastaruoju metu labai susidomėjau Procesų psichologija. Nuo 2019 m. esu laisvoji klausytoja Lenkijos Procesų psichologijos institute (2 m. programa).

Nuo 2011 m. (su pertraukomis) vedu judesio užsiėmimus moterims, kurių pagrindinis tikslas – atkurti ryšį su savo kūnu, išmokti juo pasitikėti.

Laisvai kalbu anglų, vokiečių, rusų kalbomis. Turiu prancūzų, italų, švedų k. pagrindus.

Išsilavinimas ir kiti darbai

1997 Germanistikos bakalauras, VU, 2001 Informacijos vadybos magistras, VU. Taip pat ilgesnės ir trumpesnės studijos ir stažuotės Stockholm Business School (Gotlandas, Švedija), Fachhochschule Hannover  (Vokietija), Copengahen Business School (Danija). Dirbau Informacijos ir informatikos departamante, Vilniaus Kooperacijos kolegijoje kaip dėstytoja bei užsienio ryšių skyriaus specialistė, keliose įmonėse marketingo srityje.

Jei įdomu, kviečiu paskaityti apie mane plačiau.