Apie mane – Vilma Kraelskaitė

Esu Vilma Kraelskaitė. Man 44 metai. Laimingai ištekėjusi jau 20 metų. Su vyru auginame 3 sūnus. Esu dėkinga savo vaikams už tai, kad nepailsdama turiu mokytis motinystės meno – kantrybės, įkvėpimo, atsidavimo, susitaikymo, ribų. Būtent ši patirtis išaugino mane darbui su besilaukiančiomis moterimis.

Gyvybės augimo ir gimdymo slėpinys man yra vienas gražiausių. Labai branginu nėštumo laiką, per kurį moteris yra tokia pagauli – grožiui, įkvėpimui, o kartu patiems įvairiausiems jausmams. Tai unikali galimybė pasiruošti brandžiam perėjimui į naują – motinystės etapą.

Šiandien esu gimdymo dula, Lietuvos Dulų asociacijos valdybos narė. 2017 m. baigiau integruotos kūno ir judesio terapijos studijas JK instituto Vilniaus programoje. Nuo 2011 m. vedu užsiėmimus moterims, kurių pagrindinis tikslas – atkurti ryšį su savo kūnu, išmokti juo pasitikėti.

Išsilavinimas ir kiti darbai

1997 Germanistikos bakalauras, VU, 2001 Informacijos vadybos magistras, VU. Taip pat ilgesnės ir trumpesnės studijos ir stažuotės Stockholm Business School (Gotlandas, Švedija), Fachhochschule Hannover  (Vokietija), Copengahen Business School (Danija). Dirbau Informacijos ir informatikos departamante, Vilniaus Kooperacijos kolegijoje kaip dėstytoja bei užsienio ryšių skyriaus specialistė, keliose įmonėse marketingo srityje.

 

Jei įdomu, kviečiu paskaityti apie mane plačiau.