Apie mane

Esu Vilma Kraelskaitė. Esu 5-toj dešimty. Su vyru auginame 3 sūnus, po kelerių metų minėsime santuokos trisdešimtmetį. Esu dėkinga savo vyrams už nenutrūkstančias kantrybės, įkvėpimo, atsidavimo, susitaikymo, ribų pamokas. Būtent ši patirtis augina mane terapiniam ir dulos darbui. 

Gyvybės augimo ir gimdymo slėpinys man yra vienas gražiausių. Nuo 2014 m. esu dula, padedu pasiruošti gimdymui, lydžiu šeimas gimdymo metu, taip pat padedu integruoti sudėtingą gimdymo patirtį. Vedu užsiėmimus ir konsultuoju individualiai. Nuolat dalyvauju kvalifikacijos kėlimo seminaruose Lietuvoje ir užsienyje, esu Europos dulų tinklo atstovė Lietuvoje. 

2017 m. baigiau Integruotos kūno ir judesio terapijos studijas, įvykdžiusi sertifikavimo reikalavimus 2022 m. gavau kūno ir judesio terapeutės diplomą . 2019 – 2021 m. mokiausi Lenkijos Procesų psichologijos instituto 2 m. programoje. Nuo 2022 m. studijuoju Integratyvios ir kūno psichoterapijos institute. Kasmet dalyvauju 4-5 profesiniuose seminaruose. 

Vedu patyriminius somatinius seminarus apie embriologiją, gimimą, kūno resursus. Man svarbu pakviesti žmones susitikti su vidiniu pasauliu, atrasti prigimtinį savo sakralumą, pajusti gyvybinę jėgą. 

Individualių kūno terapijos sesijų metu per pokalbį, judesį, vaizdinį dirbame su santykių, savivertės, emocinės gerovės ir kitomis, ne tik su kūnu susijusiomis temomis. 

Laisvai kalbu anglų, vokiečių, rusų kalbomis. Turiu prancūzų, italų, ispanų, švedų k. pagrindus.

Foto: Santa Katkutė

Mano kvalifikacija

Kūno terapija