Apie mane

Esu Vilma Kraelskaitė. Esu 5-toj dešimty. Jau 25 metus kuriame šeimą su mylimu vyru Andriumi. Auginame 3 paauglius sūnus. Esu dėkinga savo vyrams už nenutrūkstančias kantrybės, įkvėpimo, atsidavimo, susitaikymo, ribų pamokas. Būtent ši patirtis augina mane terapiniam ir dulos darbui.

Foto: Santa Katkutė

Gyvybės augimo ir gimdymo slėpinys man yra vienas gražiausių. Nuo 2014 m. esu dula, padedu pasiruošti gimdymui, lydžiu šeimas gimdymo metu, taip pat padedu integruoti sudėtingą gimdymo patirtį. Vedu užsiėmimus ir konsultuoju individualiai. Nuolat dalyvauju kvalifikacijos kėlimo seminaruose Lietuvoje ir užsienyje, esu Europos dulų tinklo atstovė Lietuvoje.

2017 m. baigiau Integruotos kūno ir judesio terapijos studijas, įvykdžiusi sertifikavimo reikalavimus 2022 m. gavau kūno ir judesio terapeutės diplomą . 2019 – 2021 m. mokiausi Lenkijos Procesų psichologijos instituto 2 m. programoje. 2022 m. pradedu studijuoti Integratyvios ir kūno psichoterapijos institute. Kasmet dalyvauju 4-5 profesiniuose seminaruose.

Vedu patyriminius somatinius seminarus apie embriologiją, gimimą, kūno resursus. Man svarbu pakviesti žmones susitikti su vidiniu pasauliu, atrasti prigimtinį savo sakralumą, pajusti gyvybinę jėgą.

Individualių kūno terapijos sesijų metu per pokalbį, judesį, vaizdinį dirbame su santykių, savivertės, emocinės gerovės ir kitomis (ne tik su kūnu susijusiomis) temomis.

Laisvai kalbu anglų, vokiečių, rusų kalbomis. Turiu prancūzų, italų, švedų k. pagrindus.

Ankstesnis išsilavinimas ir darbai

1997 Germanistikos bakalauras, VU, 2001 Informacijos vadybos magistras, VU. Taip pat ilgesnės ir trumpesnės studijos ir stažuotės Stockholm Business School (Gotlandas, Švedija), Fachhochschule Hannover  (Vokietija), Copengahen Business School (Danija). Prieš susilaukdama vaikų, iki 2005 m. dirbau Informacijos ir informatikos departamente, Vilniaus Kooperacijos kolegijoje kaip dėstytoja bei užsienio ryšių skyriaus specialistė, keliose įmonėse marketingo srityje.