Saviugdos ir kūno terapijos seminarai

„Manęs pradžia: nuo ląstelės iki organizmo“ – patyriminis ciklas apie embriologiją

Per judesį ir vaizdinį tyrinėsime ląstelės kelionę nuo apvaisinimo link gimimo. Kiaušialąstė, spermatozoidas, susiliejimas, ląstelių dalijimasis, tobulas skirstymasis pareigomis ir visuomet judėjimas…

Grįždami į pačią savo pradžią galime patirti pirmapradę vientisumo būseną, kuri dar nepalytėta sunkių patirčių, traumų, kurios atitiks vėliau mūsų gyvenime. Todėl embriologijos tyrinėjimas neretai yra didelis resursas, padedantis priimti savo šaknis, atrasti gyvenime prasmės, naujai pamatyti savo kūną.

Artimiausio datos (5 užsiėmimai):

  • 2023 lapkritis – gruodis (preliminariai)

Detali informacija čia.


Saviugdos ciklas „PER KŪNĄ“

Tai kūno pajautimo praktikos bei psichologiniai pratimai (įtraukiant judesį ir kūną), kurių tikslas – subalansuoti vidinį pasaulį, atrasti savo „šešėlinėse“ asmenybės dalyse glūdintį potencialą, suprasti savo elgesio motyvus, priimti norimus sprendimus.

Artimiausios datos (6 užsiėmimai):

  • 2023 kovo 1 – balandžio 5 d.

Detali informacija čia.


„Mano gimimas“ – patyriminis seminaras apie savo gimimą

Šiame seminarų cikle per judesį ir somatines meditacijas tyrinėsime, kaip mes formavomės įsčiose, kokią kūnišką patirtį išsinešėme gimdami, kaip tai įtakojo mūsų santykį su pasauliu ankstyvoje vaikystėje ir iki šių dienų. Kūne atpažinę savo pirminius sąveikos modelius, galime sąmoningai juos keisti, integruoti trūkstamas dalis.

Artimiausios datos (6 užsiėmimai):

  • 2023 rugsėjis – spalis (preliminariai)
Registracija

Registruokitės ir teiraukitės el.p. vilma.kraelskaite@gmail.com