Vytulavimo ritualas

Beveik visose pasaulio tautose buvo atliekami specialūs ritualai, skirti gimdyvės įvesdinimui į bedruomenę. Vytulavimo ritualas – toks, kokį jį mes darome šiandien – yra labiau suasmenintas, skirtas gilesniam savęs pačios priėmimui.  Savęs, įgijusios naują mamos vaidmenį, ir savo kūno, kuris toks pasikeitęs po gimdymo.

Moteris vytuluojama praėjus maždaug 40 dienų po gimdymo. Kuomet mama ir vaikas jau pripratę prie vienas kito, gimdymo patirtis tarsi nebetekusi savo reikšmės, ir įsigali jauki rutina. Kasdienybei reikia jėgų, fizinių ir dvasinių, kurias sutelkti ir padeda šis ritualas.

Beje, vis dažniau pasitaiko vytuluoti moteris per gimtadienius ar kitomis svarbių gyvenimo virsmų progomis. Tai nuostabi dovana ir palaikymas.

Vytulavimo ritualas gali būti atliekamas individualiai (kai moteris viena) arba dalyvaujant draugėms. Vytuluoti galiu viena, bet patogiau vytuluoti dviese, turiu kolegę, su kuria mielai dirbame.

Susitinkame. Kūdikį kuriam laikui atiduodame tėčio ar kieno kito priežiūrai. Moterį vaišiname šildančiomis arbatomis ir kalbiname. Išglostome aliejais, darome giluminį pilvo masažą, po to įsukame į 7 juostas ir tvirtai suveržiame. Taip ji lieka gulėti keliolika minučių. Žinoma, ritualą galima pritaikyti prie individualių poreikių ir pomėgių.

Kreipkitės tel. 8 620 55412.

Dėl kainos susitarsime.