3 val. praktinio pasiruošimo gimdymui seminaras

ARTIMIAUSIOS DATOS

  • 2024 vasario 27 d. 10-13 val.
  • 2024 balandžio 29 d. 10-13 val

3 val. išsamus praktinis užsiėmimas: nusiteikite judėti, kvėpuoti, masažuoti – taip, kaip darysite prasidėjus tikriems sąrėmiams!

Girdžiu daugybės besilaukiančių moterų atsiliepimus, kad p a b a n d ę pozas, kvėpavimą, stūmimą ir pan., jos jaučiasi daug ramesnės ir labiau pasiruošę gimdymui.
Taipogi pažadu jums švelnų ir subtilų požiūrį. Tikiu, kad gimdymas ir gimimas yra sakralus.

TEMOS
* Judesiai ir pozos, kurie tinka sąrėmių ir stangų metu.
* Kaip kvėpuoti per sąrėmius?
* Kaip stumti per stangas? Ir ar stumti?
* Кaip nepasimesti ligoninėje?
Taip pat skirsime laiko jūsų individualiems klausimams ir situacijoms aptarti.

KAM SKIRTAS ŠIS SEMINARAS

Šitas konkretus seminaras sumanytas besilaukiančioms moterims (be partnerių). Manau, vertingiausia dalyvauti seminare, kai jau sulaukėte 3 nėštumo trimestro. Be abejo, yra vertinga ir reikalinga pasiruošti ir kartu su vyru, padėti jam susidėliot, ką veikti gimdymo metu ir kaip palaikyti moterį. Todėl poras (t.y. moteris kartu su partneriu) kviečiu į seminarą „Vyras gimdyme: kaip geriausiai padėti moteriai”.

KAINA
Seminaro kaina – 55 eur.
Jei norite dalyvauti, bet turite finansinių sunkumų, nedvejokite susisiekti su manimi tel. 8 620 55412.

Registracija į praktinio pasiruošimo gimdymui seminarą

Labai ačiū Vilmai už malonų, jaukų ir informatyvų seminarą!
Man, besiruošiant gimdymui, labai norėjosi gyvo supažindinimo su visu procesu, nes, kad ir kiek skaitant, vis tiek buvo neaiškumo ir neramumo, kas vis tik bus ir kaip reiktų/galima elgtis.
Iš seminaro išsinešiau tiek gilesnes žinias, kas laukia, tiek tikslingesnių pamąstymų dėl galimų medikamentinių intervencijų (jų pliusų ir minusų).

Elena

Seminaras labai labai patiko. Tiek aš, tiek kitos dalyvės jau buvome „ne žalios”, tad labai patiko, kad aptarėm, ką jau žinom ir žinias gilinom, o ne kartojom. Patiko, kad daug praktikos, pasibandymų, eksperimentų, padedančių suprasti gimdymo pojūčius. Galiausiai labai džiaugiuosi, kad Vilma detaliai papasakojo, kaip gimdymo vietose veikia gydytojai ir ko aš, kaip gimdyvė galiu prašyti savo gerovei. Po tų kelių valandų išėjau su dideliu vidiniu ramybės jausmu, kad jau esu pasiruošusi.

Miglė

Nuostabi moteris, šilta kaip mama. Po kursų dingo gimdymo ir skausmo baimė. Mėgavausi kiekviena minute, 3 valandos praėjo kaip pusvalandis. Viską pateikė paprastai, suprantamai, kas lengvai įsiminė, susigulėjo ir nuramino. Kasdien vizualizuoju, kaip, kada ir ką darysiu, kai ateis laikas, tai labai ramina, atpalaiduoja ir suteikia pasitikėjimo. Labai dėkinga ir nuoširdžiai rekomenduoju.

Daiva

Labai naudingi kursai buvo, visiškai pateisino lūkesčius. Galėčiau palikti tik teigiamus atsiliepimus, Vilma aukščiausio balo savo srities specialiste. Jauki ir maloni aplinka. Rekomenduoju! 🙂

Jovita

Esu dėkinga už motyvuojantį seminarą. Daug praktinių patarimų ir šilta atmosfera-viskas ko reikia nėštukei 🙂
Į gimdymą kaip į Šventę!

Jolita