Patyriminio pasiruošimo gimdymui kursai „Pilna gyvybės”

5 užsiėmimų ciklas vyksta Vilniuje (gyvai)

Artimiausios datos:

  • 2023 spalio 6 – lapkričio 17 d.

Kai pradedame lauktis, apie gimdymą norisi kuo daugiau sužinoti. Intelektualinės žinios dažnai atneša ne tik ramybę, bet ir pasėja nerimą. Todėl svarbu atsigręžti į kūno išmintį, ugdyti savistabą ir gebėjimą atsipalaiduoti, kad į gimdymą leistumėmės pasitikėdamos savo kūnu. Šių praktinių užsiėmimų metu ieškosime sau patogiausio būdo judėti, kvėpuoti, atsipalaiduoti. Meditacijos padės nuraminti protą, išsigryninti jausmus. Jaukūs pokalbiai suteiks pasitikėjimo.

Pasiruošimo gimdymui kursai – PROGRAMA:

1 užsiėmimas Gimdymo padėtys. Išgirsime šiek tiek teorijos apie dubens kaulus, jų judėjimą ir vaikelio kelią link gimimo. Mėginsime pajusti dubens kaulų mobilumą, bandysime judesius ir pozas, kurie tinka sąrėmių metu. Susirangysime į tradicinę stangų padėtį ant nugaros ir išmėginsime mažiau tradicines padėtis. Kaip jaučiuosi patogiausiai?

2 užsiėmimas Gimdymo kvėpavimas. Per patyrimą ieškosime atsakymų, koks kvėpavimas mane labiausiai atpalaiduoja ir ramina. Ar iš tiesų egzistuoja „teisingas kvėpavimas“ per gimdymą? Kaip kvėpuoti stangų metu? Koks kvėpavimas padeda stumti? Kaip reikėtų „iškvėpuoti“ ir nestumti? Ką reikėtų žinoti apie dubens dugną stangų metu? Gimdymas ir garsas: padeda ar trukdo?

3 užsiėmimas Gimdymo meditacija. Ramus, gilus, jautrus užsiėmimas. Būsime su savimi, savo kūnu ir su vaikeliu. Vaizdiniais bandysime pajusti platesnį savo šeimos ir moteriškosios giminės linijos kontekstą. Kitoje meditacijoje mintyse praeisime visą kelionę nuo pirmųjų sąrėmių iki gimimo. Kas man kelia nerimą ir kaip galiu sau padėti?

4 užsiėmimas Vaikelis įsčių pasaulyje ir gimties virsme. Skirsime laiko subtiliam vaikelio pajautimui – kaip jaučiasi gyvenimas įsčiose, kaip vaikelio kūnas ruošiasi gimimui ir kaip jį patiria. Pakviesiu išbandyti kūdikio vystymosi judesius. Taip pat apsistosime ties lytėjimo pojūčiu, kuris yra pats svarbiausias naujagimiui. Kaip aš pati liečiu ir esu liečiama?

5 užsiėmimas Gimdymas Lietuvos ligoninėje I. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį atskirais gimdymo etapais, kaip parengti gimdymo planą, kokia yra įprasta rutina ligoninėje, kiek pasirinkimo laisvės joje turime.

6 užsiėmimas Gimdymas Lietuvos ligoninėje II. Pratęsime temą apie gimdymo pasirinkimus ligoninėje ir kalbėsime, kaip aš galiu įgyvendinti savo pačios gimdymo viziją ligoninėje. Taip pat trumpai apie ritualus: ar norėsime nuprausti rankas akušerei, palaidoti placentą ir pasodinti medį?

Kada?

2023 m. spalio 6 – lapkričio 17 d., penktadieniais, 10-12 val. (išskyrus lapkričio 3 d.) Registruokitės šioje formoje.

(Sekantis ciklas numatomas 2024 m. pavasarį. Registracija į jį bus paskelbta vėliau. Jei norite gauti priminimą, parašykite man žinutę vilma.kraelskaite@gmail.com).

1. Gimdymo pozos

2. Gimdymo kvėpavimas

3. Gimdymo meditacija

4. Vaikelis įsčių pasaulyje ir gimties virsme

5. Gimdymas Lietuvos ligoninėje I

6. Gimdymas Lietuvos ligoninėje II

Šiuos užsiėmimus parengiau sujungusi savo patirtį ir įgūdžius kaip gimdymo dula, kūno judesio terapeutė, 3 vaikų mama. Užsiėmimų metu naudosime Body Mind Centering ®autentiško judėjimointegruotos kūno ir judesio terapijos, jogos technikas, autorines meditacijas.

Pasiruošimo gimdymui kursai tinka nuo pat nėštumo pradžios iki gimdymo.

Užsiėmimai yra mažo fizinio intensyvumo. Apsirenkite patogia judesių nevaržančia apranga (geriausiai sportine).

Užsiėmimų trukmė 2 val.

Kur?

Pasiruošimo gimdymui kursai (gyvai) vyks Vilniuje, studijoje Jeruzalėje. Tikslią vietą pranešiu užsiregistravusioms.

Kiek kainuoja?

Viso ciklo (6 užsiėmimų) kaina 180 eur. Norint suformuoti atsipalaidavimo, savistabos įgūdžius geriausia lankyti visą ciklą. Jei neturite galimybės, galite lankyti ir atskirus užsiėmimus.

Vieno užsiėmimo kaina (mokant atskirai) 36 Eur.

Galite mokėti tik už vieną užsiėmimą. Jei po pirmojo užsiėmimo apsispręsite lankyti visą ciklą, galioja 180 eur kaina.

Registracija

Kviečiu registruotis šioje formoje.

Ko aš siekiu vesdama šį kursą?
  • Kad moterys pasijustų jaukiai ir saugiai būdamos kartu. Kad susidraugautų šeimomis.
  • Kad patikėtų savo jėgomis ir tuo, kad yra visame kame pakankamos.
  • Kad šviesiai pasitikdamos savo gimdymą nuskaidrintų atmosferą ligoninėse ir įkvėptų medikus dar pagarbesniam požiūriui.
  • Kad savistabos ir buvimo kūne įgūdžiai, kuriuos praktikuosim, padėtų mamoms labiau kliautis savo intuicija ir naujagimystės laikotarpiu.

Informacija tel. 8 620 55412

Renginys FB: https://fb.me/e/2ydR8PPqv. Prašau pasidalinti su besilaukiančiomis draugėmis 🙂

***

Pasiruošimo gimdymui kursai be galo patiko. Kiekvienas susitikimas buvo vis kitoks, nenuspėjamas. Vilmos spinduliuojama šiluma, atidumas neapsakomai nuramino. Daug informacijos apie gimdymą, visą jo eigą buvo pateikta labai subtiliai ir padrąsinančiai. Šie kursai buvo puikus pavyzdys, kad žinojimas daugiau tikrai neišgąsdina, o nuramina ir paruošia. Netrūko ir praktinių kvėpavimo, judesio elementų. Dabar belaukdama tos didžiosios dienos jaučiuosi tikrai pasitikinti savimi ir savo jėgomis. Puikus vaistas nuo nežinios ir neramių minčių!

Ieva

***

Daugiau atsiliepimų
Kuo galiu padėti kaip dula? Skaityk čia
Nėštumas