Atsiliepimai

Pasiruošimo gimdymui kursai be galo patiko. Kiekvienas susitikimas buvo vis kitoks, nenuspėjamas. Vilmos spinduliuojama šiluma, atidumas neapsakomai nuramino. Daug informacijos apie gimdymą, visą jo eigą buvo pateikta labai subtiliai ir padrąsinančiai. Šie kursai buvo puikus pavyzdys, kad žinojimas daugiau tikrai neišgąsdina, o nuramina ir paruošia. Netrūko ir praktinių kvėpavimo, judesio elementų. Dabar belaukdama tos didžiosios dienos jaučiuosi tikrai pasitikinti savimi ir savo jėgomis. Puikus vaistas nuo nežinios ir neramių minčių!

Ieva

***

Atsigręžiau į save ir pajutau savo jėgą. Labai svarbi buvo bendrystė ir buvimas su kitomis moterimis. Pradžioje taip neįprastai atrodė viena kitos lietimas. Mes juk tokie kuklūs visi esam. Ir čia ateinam ir liečiam viena kitą. Bet tai labai daug atskleidžia. Ir man tai gera, daug patirčių. Labai dėkinga esu.

Rasa J.

***

Labai džiaugiuosi, kad sudalyvavau šiuose dvasinguose, giliuose užsiėmimuose, kurie buvo laikas, skirtas pajusti dar artimesnį ryšį su į pasaulį besibeldžiančiu mažuoju mūsų čempionu. 

Pasiruošimo gimdymui kursai labai patiko – sustiprinau savo sąmoningumą apie kvėpavimą-konkrečiai iškvėpimą, kvėpavimą lyg bangomis, nenutrūkstamai (skausmo minutę mes dažnai įsitempiame, o reikėtų, priešingai- giliau kvėpuoti, raminti save mintimis, netgi dėkoti už bet kokį mauduliuką nėštumo metu- nes tai artėjančio stebuklo atėjimo viena iš sudedamųjų dalių). Patiko ir meditacija, kurios metu netgi gręžimo kaimynystėje triukšmingas garsas neišmušė iš pusiausvyros. Tą minutę, kai kildavo irzlumas dėl gręžimo “neva sugadintos meditacijos tylos” suvokdavau, kokia svarbi ir ši patirtis- mes turime mokėti paleisti, turime tekėti kaip upė, nenorėti kontroliuoti visų procesų ar aplink vykstančių įvykių. Ypač nėštumo metu svarbu paleisti, atsipalaiduoti, būti nuolankiai sau, neįrodinėti nieko, pasitikėti savo būtimi. Savo moteriškąją, dieviškąja misija. 
Galiausia, užsiėmimai patiko ir tuo, kad galėjome jausti mūsų-besilaukiančiųjų, stebuklingų moterų bendrystę, it seseriją. Šiais laikais, kai viskas aplink teka sparčia vaga, kai žmonių vienovė/ vienišumas/atsiskyrimas/ atskirtis tokia gaji, smagu kurti tokius moterų ratelius, kur dalinamės dvasinga patirtimi, mokomės viena iš kitos.
Ačiū labai už tą gražų laiką. Kiekviena, tikiu, paaugome daug.
Gintarė
***
Ačiū jums už bendrus šiltus ir jaukius užsiemimus, kurie padėjo sukurti ir palaikyti geras emocijas nėštumo metu, tai labai svarbu paskutiniais mėnesiais. Pagelbėjo vertingos lengvo gimdymo meditacijos – vizualizacijos.
Labai smagu būdavo susiburti ir pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpestėliais. Viso to dėka iš gimdymo pasilikau tik geras emocijas.
Janina
***

Visi patarimai buvo labai naudingi ir, manau, jų dėka labai greitai pagimdžiau, galima sakyti, per valandą nuo paguldymo į palatą. Labai sklandžiai ir greitai. Dėkoju už seminarų metu suteiktus patarimus, ramybę ir gėrį.

Agnė
***
Labai didelis AČIŪ už jūsų seminarą. Atrodo, kalbėjote taip paprastai, ramiai, bet leidote įsinešti ramybę į savo širdį ir kūną. Nesu gyvenime lankiusi nei jogos, nei kažkokių kvėpavimo užsiėmimų, bet užteko tų kelių valandų su Jumis.
Jūsų rekomenduotas spygliuotas akmenukas!! Aš jį radau!! Visą gimdymą buvo rankoje, nerealiai padėjo. Ačiū už tokį atradimą ir pasidalijimą.
O tos „saugiausios” vietos kūne atradimas, kvėpavimas ir nebijojimas ateinančio sąrėmio – kažkas stebuklingo. Beje, šįkart jau supratau ką reiškia užmigti tarp sąrėmių, nes vonioje užmigau ne kartą. Ir pilnai jaučiau stangas, prisiminiau kaip sakėt, kad kai jau jausit, kad viską degina, tas ugnies žiedas, vadinasi jau čia pat! Ir tą akimirką prisiminiau jūsų žodžius, sakiau sau, Kristina, TU GALI!
Kristina
***

Kursai atnešė sąmoningumo apie tai, kad aš laukiuosi. Gyvenime daug visko veikiu, atrodo, nespėju pasidžiaugti nėštumu. Gavau pastiprinimo mano pačios nuojautom, kad gimdymas gali būti gražus. Išėjus iš kiekvieno užsiėmimo jaučiau pakylėjimą ir nusiraminimą. Svarbi žinia, kad gimdymo metu galima komunikuoti, kad viskas nėra iš anksto apspręsta.

Vilgailė

***

Labai džiaugiuosi bendryste. Spėjau apsiprasti su moterimis, užmegzti ryšių. Tai mano antras nėštumas, baziniai dalykai jau žinomi. O kurse gavau žinių ir patyrimų visai kitom temom. Įvairi, marga paletė, kaip tik tokios ir norėjau. Mano vyraujantis motyvas šio nėštumo metu – savo stiprybės ieškojimas. Kursai padėjo man ją atrasti, pamatyti, prisijaukinti.

Rasa M.

***