„Manęs pradžia”

„Manęs pradžia” – patyriminis embriologijos ciklas

5 užsiėmimų metu per judesį ir somatinę meditaciją tyrinėsime žmogaus kūno kūrimosi pradžią nuo ląstelės iki kelių savaičių organizmo, kuriame jau susiformavę visi kūno organai ir dalys.

Kiaušialąstė, spermatozoidas, susiliejimas, ląstelių dalijimasis, tobulas skirstymasis pareigomis ir visuomet judėjimas… Per kūno atmintį bandysime prisiliesti prie savo ištakų, atrasti sau būdingų bruožų, galbūt ir atsakymų apie tai, kodėl šiandien turiu tam tikras savybes. Tai gali būti įdomu, jei domitės gyvybės stebuklu, ir net jei gyvenate su prasmės klausimu. O taip pat rekomenduoju tiems, kurių profesija siejasi su nėštumu ir gimdymu (Svarbu paminėti, kad vis tiek tyrinėsime tik savo pačių gyvenimo pradžią).

Grįždami į pačią savo pradžią galime patirti pirmapradę vientisumo būseną, kuri dar nepalytėta sunkių patirčių, traumų, kurios atsitiks vėliau mūsų gyvenime. Todėl embriologijos tyrinėjimas neretai yra didelis resursas, padedantis priimti savo šaknis, atrasti gyvenime prasmės, susitikti su prigimtine gyvybine jėga.

Ciklą vedu aš, Vilma Kraelskaitė, kūno ir judesio terapeutė (dipl.IBMT), gimdymo dula, 3 vaikų mama.

Rengdama užsiėmimus remiuosi integruotos kūno ir judesio terapijos ir prenatalinės psichologijos šaltiniais.

Data (5 užsiėmimai): 2024 m. žiemą – pavasarį (preliminariai)

Laikas: penktadieniais 10-12 val.

Vieta: Vilnius, Jeruzalė. Tikslus adresas bus paskelbtas užsiregistravusiems.

Kaina: bus patikslinta vėliau.

Registracija

Registruokitės šioje formoje.

Teiraukitės tel. 8 620 55412.