„Mano gimimas”

„Mano gimimas“ – patyriminis savaitgalio seminaras (numatomas 2024 m. pavasarį)

Kaip aš augau įsčiose ir kaip gimiau iš mamos? Prisiliesti prie šio sakralaus savo gyvenimo etapo gali būti tikra atgaiva sielai. Naujai sugrįžę į pačią pradžią galime pagerbti, paliudyti save – tokius, kokie esame.
Kviečiu į patyriminį savaitgalį, kur per judesį ir vaizdinį tyrinėsime, kaip mes formavomės įsčiose, kokią kūnišką patirtį išsinešėme gimdami, kaip tai įtakojo mūsų santykį su pasauliu ankstyvoje vaikystėje ir iki šių dienų.
Tai gali būti įdomu, jei gilinatės į save, norite stiprinti ryšį su prigimtine gyvybine jėga. O taip pat toms, kurios galvoja apie pastojimą, jau laukiasi arba kurių profesija siejasi su nėštumu ir gimdymu.
Rengdama seminarą remiuosi integruotos kūno ir judesio terapijos, prenatalinės psichologijos šaltiniais (tame tarpe ir S.Grofo tyrimais).

Formatas:
Penktadienį ir šeštadienį prisiliesime prie keleto svarbių etapų pačioje mūsų kūno formavimosi pradžioje, embriono laikotarpiu, taip pat tyrinėsime vaikelio judesius gimdoje, kurie jam padeda gimti. Sekmadienį skirsime paties gimimo išgyvenimui.
Vakarais kursime laužą, eisime į pirtį.

Kaina:
Savaitgalio kaina (įskaitant programą, 2 nakvynes, vegetarinį maistą 4 kartus per dieną, pirtį) bus tikslinama.

Maksimalus dalyvių skaičius: 6.

Vieta:
Mūsų šeimos sodyba Varėnos raj., netoli Merkinės. Tai vienkiemis su šimtamečiais medžiais ir plačiais horizontais, galima maudytis dideliame prūde. ARBA kita jauki kaimo turizmo sodyba.

Vedančioji:
Vilma Kraelskaitė, kūno ir judesio terapeutė (IBMT), gimdymo dula, 3 vaikų mama.
Pasiteirauti galite tel. Vilma (8 620 55412)

2022 m. pavasarį kartu su kolege Raminta Januliene vedėme seminarų ciklą „Mano gimimas”. Nuo 2023 m. su nedidelėmis grupėmis dirbame atskirai.

Registracija

Kviečiu registruotis šioje formoje: https://forms.gle/9GVVcTZ4MHqNrvs59