PASKAITOS IR KURSAI NĖŠČIOSIOMS

Patyriminio pasiruošimo gimdymui kursai „Pilna gyvybės” (Vilniuje)

Kursai nėščiosioms „Pilna gyvybės” skirti toms, kurios nori patirti autentišką susitikimą su savo kūnu.

5 užsiėmimų ciklas vyks 2022 m. balandžio mėnesio penktadieniais (1, 8, 15, 22, 29 d.) Laikas: 10-12 val.  Visa informacija čia.

Kviečiu registruotis šioje formoje.

Nėštukių klubas „Pilna gyvybės”
Organiškai nutiko taip, kad po nėščiųjų kursų moterys nenorėjo skirstytis, taigi nusprendėm pratęsti susitikimus ir sukurti nėštukių klubą. Kartą per savaitę, antradieniais, susitiksime tam tikrai temai, pokalbiui ir kūno patyrimui.
Laikas: antradieniai, 14-15.30. Vieta: Jeruzalė
Artimiausių susitikimu planas:
Spalio 13 d. – Gimdymas ir seksualumas
Spalio 20 d. –  Ritualai. Prausynos prieš gimdymą, vytulavimas po gimdymo, rankų prausimas akušerei.
Spalio 27 d. –  Dubens dugnas: kas svarbu prieš, per ir po gimdymo
Lapkričio 3 d. –  Pirmasis mėnuo po gimdymo – „Auksinis mėnuo”. Kaip išgyventi neišsekinant savęs.
Jei susidomėjote, parašykite el.paštu!
 
 
 
 
2 užsiėmimų ciklas besilaukiančioms poroms su dula Vilma

Artimiausios datos:  05.26 ir 06.02. 18 val. Studijoje „Lašo jėga” Vilniuje. SVARBU: studija yra erdvi, todėl išlaikysime rekomenduojamą saugų atstumą.

1 užsiėmimas: Gimdymo eigaKokie pagrindiniai etapai? Kas svarbu kiekviename etape? Kaip vyras gali padėti moteriai jais keliauti sklandžiai? Kas padės vyrui? Kaip malšinti skausmą? Kodėl ir kaip gimdymą valdo hormonai?  

2 užsiėmimas Gimdymas Lietuvos ligoninėjeKo tikėtis ligoninėje? Ar reikia rašyti gimdymo planą? Koks tėčio vaidmuo komunikuojant su medikais? Kiek pasirinkimo laisvės turime ligoninėje?  Ar norėsime nuprausti rankas akušerei? Ką daryti su placenta?

Registruokitės šioje anketoje.

 
Kūno ir judesio terapija besilaukiančioms Bodymind

Kassavaitiniai užsiėmimai studijoje „Vilkės namai”.  Šiuo metu nevyksta, galbūt pratėsime rudenį. Sekite info!

Praktinis seminaras „Pasiruošimas gimdymui: pozos, kvėpavimas, resursai” (Vilniuje) 2020 m. balandžio 26 d. 10- 13 val.

Seminaro metu praktiškai išbandysime įvairias kūno padėtis sąrėmiams ir stangoms, ieškosime savo unikalaus kvėpavimo ritmo, pamėginsime, kaip jaučiasi stūmimas. Taip pat pažvelgsime į savo vidų meditacijoje. Skaityti plačiau…

 
Patyriminio pasiruošimo gimdymui kursai BODYMIND (Ukmergėje)

Bodymind ciklas Ukmergėje vyks 2020 m. balandžio mėn. (preliminariai). Plačiau apie ciklą.

Jūsų gyvenimo pilnatvei –

Vilma – tel. 8 620 55412

**************************************************************************************

Patyriminio pasiruošimo gimdymui kursai nėščiosioms „Pilna gyvybės“ – jau nuo 2020 m. vasario 27 d.

Šie kursai nėščiosioms skirti patyriminiam pasiruošimui gimdymui. Kiekviena temą mėginsime išgyventi. Taip, išgyventi, o ne tik pasikalbėti apie ją. Kad savo kūne atrastume patogiausią būdą judėti, rymoti, kvėpuoti. Kiekvienai jis gali būti unikalus. 2 paskutiniai užsiėmimai skirti moterims ir jų partneriams kartu.

Pastaba: 2018-2019 m. šį ciklą vadinau BODYMIND. Tai tas pats ciklas, tik kitu pavadinimu.

Šiuos užsiėmimus parengiau sujungusi savo patirtį ir įgūdžius kaip gimdymo dula, judesio užsiėmimų moterims vadovė, kūno judesio terapijos praktikė, 3 vaikų mama. Užsiėmimų metu naudosime Body Mind Centering ®autentiško judėjimointegruotos kūno ir judesio terapijos, jogos technikas, autorines meditacijas.

Programa:

1 užsiėmimas Gimdymo padėtysKokiu keliu mano kūne keliauja gimdamas vaikelis? Kas vyksta, kai judinu dubenį? Ką veikti per sąrėmius? Ką apie stangų padėtis rašo Lietuvos akušerijos metodikos? Ar iš tiesų visos pagimdo gulėdamos?

2 užsiėmimas Gimdymo kvėpavimasKaip kvėpuoju įprastai? Ar gimdymo metu turėčiau kvėpuoti kitaip? Ar kvėpavimas yra mano resursas? Kaip kvėpavimas stiprina stangą? Kas tas dubens dugnas? Kodėl svarbu apie jį žinoti laukiantis ir gimdant? Viską išmėginsime praktiškai, kad žinios iš tiesų „taptų kūnu“.

3 užsiėmimas Gimdymo meditacija. Pasinersime į meditacijas, kurios padės pažvelgti į savo pasąmoninę gimdymo viziją, susitikti su giminės vaizdiniu bei atsiverti jausmams.

4 užsiėmimas Vaikelis įsčių pasaulyje ir gimties virsme. Skirsime laiko subtiliam vaikelio pajautimui. Kaip aš gyvenu įsčiose? Ką jaučiu? Esu bejėgis ar stiprus? Ko noriu iš mamos? Kaip patiriu gimimą? Taip pat apsistosime ties lytėjimo pojūčiu, kuris yra pats svarbiausias naujagimiui.

5 užsiėmimas Gimdymo eiga (kartu su vyrais). Kokie pagrindiniai etapai? Kas svarbu kiekviename etape? Kaip vyras gali padėti moteriai jais keliauti sklandžiai? Kas padės vyrui? Kaip malšinti skausmą? Kodėl ir kaip gimdymą valdo hormonai?  

6 užsiėmimas Gimdymas Lietuvos ligoninėje (kartu su vyrais). Ko tikėtis ligoninėje? Ar reikia rašyti gimdymo planą? Koks tėčio vaidmuo komunikuojant su medikais? Kiek pasirinkimo laisvės turime ligoninėje?  Ar norėsime nuprausti rankas akušerei? Ką daryti su placenta?

Ko aš iš tiesų siekiu vesdama šį kursą?
  • Kad moterys pasijustų jaukiai ir saugiai būdamos kartu. Kad susidraugautų šeimomis.
  • Kad patikėtų savo jėgomis ir tuo, kad yra visame kame pakankamos.
  • Kad šviesiai pasitikdamos savo gimdymą nuskaidrintų atmosferą ligoninėse ir įkvėptų medikus dar pagarbesniam požiūriui.
  • Kad savistabos ir buvimo kūne įgūdžiai, kuriuos praktikuosim, padės mamoms labiau kliautis savo intuicija ir naujagimystės laikotarpiu.

 

Kada?

Sekantis ciklas – 2020 m. vasario 27 – kovo 31 d.

1. Gimdymo pozos. Vasario 27 d. 11-13 val.

2. Gimdymo kvėpavimas. Kovo 5 d. 11-13 val.

3. Gimdymo meditacija. Kovo 12 d. 11-13 val.

4. Vaikelis įsčių pasaulyje ir gimties virsme. Kovo 19 d. 11-13 val.

5. Gimdymo eiga. Kovo 24 d. 18.30-20.30 val.

6. Gimdymas Lietuvos ligoninėje. Kovo 31 d. 18.30-20.30 val.

 

Kursai nėščiosioms tinka nuo pat nėštumo pradžios iki gimdymo.

Užsiėmimai yra mažo fizinio intensyvumo. Apsirenkite patogia judesių nevaržančia apranga (geriausiai sportine).

Užsiėmimų trukmė 2 val.

 

Kur?

Kursai nėščiosioms vyks studijoje „Lašo jėga“ P. Vileišio g. 17A, Antakalnis, Vilnius

 

Kiek kainuoja?

Viso ciklo (6 užsiėmimų) kaina 115 Eur (įskaitant bendrus užsiėmimus su vyrais). Norint suformuoti atsipalaidavimo, savistabos įgūdžius geriausia lankyti visą ciklą. Jei neturite galimybės, galite lankyti ir atskirus užsiėmimus.

Vieno užsiėmimo kaina 23 Eur (I – IV užsiėmimas būsimai mamai).

Vieno užsiėmimo kaina porai 28 eur (V- VI užsiėmimas porai).

Registracija patvirtinama tik sumokėjus už užsiėmimą iš anksto. Jei po pirmojo užsiėmimo apsispręsite lankyti visą ciklą, galioja 115 eur kaina.

Informacija ir registracija tel. 8 620 55412 arba el.p. vilma@dula.lt

Renginys FB.

 

Atsiliepimai

Kursai nėščiosioms be galo patiko. Kiekvienas susitikimas buvo vis kitoks, nenuspėjamas. Vilmos spinduliuojama šiluma, atidumas neapsakomai nuramino. Daug informacijos apie gimdymą, visą jo eigą buvo pateikta labai subtiliai ir padrąsinančiai. Šie kursai buvo puikus pavyzdys, kad žinojimas daugiau tikrai neišgąsdina, o nuramina ir paruošia. Netrūko ir praktinių kvėpavimo, judesio elementų. Dabar belaukdama tos didžiosios dienos jaučiuosi tikrai pasitikinti savimi ir savo jėgomis. Puikus vaistas nuo nežinios ir neramių minčių!

Ieva

***

Labai džiaugiuosi, kad sudalyvavau šiuose dvasinguose, giliuose užsiėmimuose, kurie buvo laikas, skirtas pajusti dar artimesnį ryšį su į pasaulį besibeldžiančiu mažuoju mūsų čempionu. 

Kursai nėščiosioms labai patiko – sustiprinau savo sąmoningumą apie kvėpavimą-konkrečiai iškvėpimą, kvėpavimą lyg bangomis, nenutrūkstamai (skausmo minutę mes dažnai įsitempiame, o reikėtų, priešingai- giliau kvėpuoti, raminti save mintimis, netgi dėkoti už bet kokį mauduliuką nėštumo metu- nes tai artėjančio stebuklo atėjimo viena iš sudedamųjų dalių). Patiko ir meditacija, kurios metu netgi gręžimo kaimynystėje triukšmingas garsas neišmušė iš pusiausvyros. Tą minutę, kai kildavo irzlumas dėl gręžimo “neva sugadintos meditacijos tylos” suvokdavau, kokia svarbi ir ši patirtis- mes turime mokėti paleisti, turime tekėti kaip upė, nenorėti kontroliuoti visų procesų ar aplink vykstančių įvykių. Ypač nėštumo metu svarbu paleisti, atsipalaiduoti, būti nuolankiai sau, neįrodinėti nieko, pasitikėti savo būtimi. Savo moteriškąją, dieviškąja misija. 
 
Galiausia, užsiėmimai patiko ir tuo, kad galėjome jausti mūsų-besilaukiančiųjų, stebuklingų moterų bendrystę, it seseriją. Šiais laikais, kai viskas aplink teka sparčia vaga, kai žmonių vienovė/ vienišumas/atsiskyrimas/ atskirtis tokia gaji, smagu kurti tokius moterų ratelius, kur dalinamės dvasinga patirtimi, mokomės viena iš kitos.
 
Ačiū labai už tą gražų laiką. Kiekviena, tikiu, paaugome daug.
 
Gintarė
 
***
 
Ačiū jums už bendrus šiltus ir jaukius užsiemimus, kurie padėjo sukurti ir palaikyti geras emocijas nėštumo metu, tai labai svarbu paskutiniais mėnesiais. Pagelbėjo vertingos lengvo gimdymo meditacijos – vizualizacijos.
Labai smagu būdavo susiburti ir pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpestėliais. Viso to dėka iš gimdymo pasilikau tik geras emocijas.
 
 
Janina
***

Visi patarimai buvo labai naudingi ir, manau, jų dėka labai greitai pagimdžiau, galima sakyti, per valandą nuo paguldymo į palatą. Labai sklandžiai ir greitai. Dėkoju už seminarų metu suteiktus patarimus, ramybę ir gėrį.

 
 
Agnė
***
 
Labai didelis AČIŪ už jūsų seminarą. Atrodo, kalbėjote taip paprastai, ramiai, bet leidote įsinešti ramybę į savo širdį ir kūną. Nesu gyvenime lankiusi nei jogos, nei kažkokių kvėpavimo užsiėmimų, bet užteko tų kelių valandų su Jumis.
Jūsų rekomenduotas spygliuotas akmenukas!! Aš jį radau!! Visą gimdymą buvo rankoje, nerealiai padėjo. Ačiū už tokį atradimą ir pasidalijimą.
O tos „saugiausios“ vietos kūne atradimas, kvėpavimas ir nebijojimas ateinančio sąrėmio – kažkas stebuklingo. Beje, šįkart jau supratau ką reiškia užmigti tarp sąrėmių, nes vonioje užmigau ne kartą. Ir pilnai jaučiau stangas, prisiminiau kaip sakėt, kad kai jau jausit, kad viską degina, tas ugnies žiedas, vadinasi jau čia pat! Ir tą akimirką prisiminiau jūsų žodžius, sakiau sau, Kristina, TU GALI!
 
Kristina
***

STRAIPSNIAI

Nėščiųjų kursai Vilniuje – kaip išsirinkti tinkamiausius?

Dula Vilniuje – Vilma Kraelskaitė