Vasaros stovykla besilaukiančioms šeimoms

Dvi dulos, Loreta ir Vilma, kviečiame besilaukiančias moteris ir šeimas į savaitgalio stovyklą gamtoje. Paskaitas ir pokalbius keis kūno ir sielos praktikos bei tiesiog poilsis. Laikas sau ir savo pilveliui, skanus ir sveikas maistas, gamtos prieglobstis ir dovanos, jauki kompanija.

Programoje: paskaitos apie gimdymo eigą, rutinines procedūras, gimdymo planą; praktiniai užsiėmimai apie gimdymo pozas, kvėpavimą, natūralius skausmo malšinimo būdus; meditacijos apie gimdymą, palydėjimo į gimdymą ritualas.

Data: 2019 liepos 26 – 28 d. (nuo penktadienio iki sekmadienio).

Vieta: Kurmiškių sodyba prie Merkinės, Varėnos raj. (www.kurmiskiusodyba.lt). Sodyba vienkiemyje, šimtamečių medžių apsupty, aplink natūralios pievos. Maudynėms yra didelis prūdas.

Kaina: 1 žmogui – 210 Eur name su patogumais, 190 Eur name su patogumais lauke, 170 Eur palapinėje. Į kainą įskaičiuotos 2 nakvynės, vegetarinis maistas 4 k. per dieną, programa, pirtis.
Jei būsite dviese su vyru, kaina porai: 320 Eur name su patogumais, 290 Eur name su patogumais lauke, 260 Eur palapinėje. Vaikui iki 7 m – 25 Eur (jei nakvos atskiroje lovoje).

Vedančiosios – Vilma Kraelskaitė ir Loreta Misiura, gimdymo dulos nuo 2014 m., paskaitų ir mokymų tėvams lektorės, 3 vaikų mamos. Vilma Kraelskaitė praktikuoja kūno ir judesio terapiją, atstovauja Lietuvą Europos dulų tinkle. Loreta atlieka klasikinį ir šiatsu masažą.

Teirautis ir registruotis prašome telefonais 8 620 55412 (Vilma), 8 622 60937 (Loreta) arba el.paštu: vilma@dula.lt. Registracija patvirtinama sumokėjus 100 Eur avansą iki liepos 19 d.

Renginys FB

 

2018 m. stovyklos atsiliepimai

 

Mes dėkojame už jūsų nuoširdumą, žinias, jaukią aplinką, suburtus šiltus žmones. Taip gera buvo pabūti artimų žmonių rate, kartu dalintis ir semtis iš jūsų žinių, ramybės, pasitikėjimo. O jūsų sodyba pakrovė mus savo gamtos energija. Dar visą savaitę gyvenome stovyklos įspūdžiais:) Esame labai dėkingi jums, Vilma ir Loreta, kad pakvietėte ir dalinotės. 

Vaida ir Vaidas

* * *

Labai nuostabiai praleidau laiką stovykloje ir esu labai dėkinga už tai, už Vilmos ir Loretos, taip pat ir kitų dalyvių pasidalinimus, buvimą, pozityvumą, nuoširdumą, bendrystę.
Nors stovykla truko tik kelias dienas, jaučiausi taip puikiai, lyg būčiau grįžusi po kelių savaičių atostogų, taip gera buvo, ramu, džiugu. Labai patiko man ir mano kambario autentiškumas, ta krosnis ir malda ant jos nuostabi – kiekvieną rytą vakarą paskaitydavau, tokia įkvepianti, tas namų jaukumas, nuostabi gamta ir gandrai, ir tvenkinėlis, ir pirtelė – nuostabi sodyba! Žinoma, jei ne ją globojantys žmonės, matyt, ji nedvelktų tokiu jaukumu:) ačiū labai! 
Būdama sodyboje jaučiausi lyg patirčiau transformaciją, kurios dar ne visai suvokiu, tačiau ji skamba džiugiai mano viduje. Tam, manau, labai padėjo prausynos, jų metu tariami žodžiai, žolynų vainiko pynimas, “savęs” deginimas, minėta malda, pati gamta su savo žaluma ir gaivinančia vandens vėsa, mėlynas dangus ir, be abejo, žmonės, buvimas toje erdvėje tuo metu kartu, tuo pačiu ir pajaučiant save vidumi.
Ernesta
* * *