Atsiliepimai

Keletas klientų atsiliepimų


Ši ilga kūno terapijos kelionė su Vilma buvo nuostabi. Pirmiausiai man tai visada buvo ramybės uostas, kur nesvarbu, kas bevyktų mano realybėje, jausdavausi puikiai, nes žinojau, kad kartą per savaitę turėsiu tas kelias valandas to tikro laiko sau, kur jaučiuosi priimta ir saugi labai atvirai tyrinėti savo kūno pojūčius bei tikruosius poreikius. Aš ten ir pailsėdavau, ir nurimdavau, jei kažkas banguodavo gyvenime, ir nerdavau į nepaprastai įdomius savęs atradimus bei gylius. Labai patiko tas reguliarumas, nes ne teoriškai, o praktiškai vyko kassavaitinė emocinė ir psichologinė higiena. Ji palaiko ir stiprina. Dabar, jau praėjus kiek laiko po terapijos, jaučiu, kad išliko didesnis jautrumas kūno pojūčiams ir gebėjimas ieškoti sau atsakymų, apie ką jie man kalba, arba bent didesnis įsiklausymas ir suklusimas. Svarbiausia tema, kurią išsinešiau – tai pastebėtas nuolatinis kūno įsitempimas ir mokymasis gyventi lengviau, aptakiau, minkščiau. Pastebiu, kad to į savo kasdienybę įsileidžiu vis daugiau, ir tai mane džiugina. Kartais rodos, jog pakanka tik pastebėti, ir jau keičiasi fizinė savijauta. Jaučiuosi dėkinga, kad turėjom tokią ilgą ir įdomią kelionę. Dėkoju už besąlyginį priėmimą ir tokią saugią erdvę.

Rasa


Artėjant gimdymui jaučiau vis augantį nerimą. Per sesiją nukeliavom į įsčias, ten pajutau tokią ramybę, saugumą, pasitikėjimą. Po to ilgai gebėjau prisiminti tą būseną, atrodo, patikėjau, kad su manimi viskas gerai ir aš sugebėsiu.

Austėja (besilaukianti)


Pirmą kartą taip ryškiai patyriau savo kvėpavimą, kaip jis vyksta. Ir kaip aš nurimstu, kai būnu su juo savo dėmesiu. Atradau diafragmą ir supratau, kaip ji padės man per stangas. Tikiu, kad mano kūnas žino, kaip gimdyti.

Liepa (besilaukianti)


Nuostabi patirtis, sujungianti kūną ir jo būvį su emocinėmis ir kitom būsenom. Ačiū!

Vaida


Tikrai rekomenduoju Vilmos rankų prisilietimo seansus, nuostabi patirtis, neapsakomas jausmas ir begalo malonūs pojūčiai po to… Buvau šios savaitės pradžioje, o rezultatą jaučiu iki šiandien 🙂 Be to, esu nėščia jau 41 sav. – rekomenduoju nėštukėms!

Rūta (besilaukianti)


Pirmojo gimdymo patirtis vis nedavė ramybės net po kelerių metų. Vilma padėjo ją išbūti, išleisti per kūną. Nebe taip skauda.

Erika


Po sesijos jaučiuosi kitaip. Jau grįžtant namo kairė koja kitaip žengė, o vakare, kai susirangiau miegot su dukrytėm, tai prisiglaudžiau su daug daugiau meilės. Aš vis dar nustebus dėl tokio efekto. Tavo rankos nuostabios.

Giedrė