Patyriminio pasiruošimo gimdymui kursai „Pilna gyvybės“

Patyriminio pasiruošimo gimdymui kursai – juos sudaro 6 užsiėmimai.  Kiekvieną temą mėginsime išgyventi. Taip, išgyventi, o ne tik pasikalbėti apie ją. Kad savo kūne atrastume patogiausią būdą judėti, rymoti, kvėpuoti. Kiekvienai jis gali būti unikalus. 2 paskutiniai užsiėmimai skirti moterims ir jų partneriams kartu.

Pastaba: 2018-2019 m. šį ciklą vadinau BODYMIND. Tai tas pats ciklas, tik kitu pavadinimu.

Pristatau patyriminio pasiruošimo gimdymui kursus „Pilna gyvybės“

 

Šiuos užsiėmimus parengiau sujungusi savo patirtį ir įgūdžius kaip gimdymo dula, judesio užsiėmimų moterims vadovė, kūno judesio terapijos praktikė, 3 vaikų mama. Užsiėmimų metu naudosime Body Mind Centering ®autentiško judėjimointegruotos kūno ir judesio terapijos, jogos technikas, autorines meditacijas.

 

Pasiruošimo gimdymui kursai – PROGRAMA:

1 užsiėmimas Gimdymo padėtysKokiu keliu mano kūne keliauja gimdamas vaikelis? Kas vyksta, kai judinu dubenį? Ką veikti per sąrėmius? Ką apie stangų padėtis rašo Lietuvos akušerijos metodikos? Ar iš tiesų visos pagimdo gulėdamos?

2 užsiėmimas Gimdymo kvėpavimasKaip kvėpuoju įprastai? Ar gimdymo metu turėčiau kvėpuoti kitaip? Ar kvėpavimas yra mano resursas? Kaip kvėpavimas stiprina stangą? Kas tas dubens dugnas? Kodėl svarbu apie jį žinoti laukiantis ir gimdant? Viską išmėginsime praktiškai, kad žinios iš tiesų „taptų kūnu“.

3 užsiėmimas Gimdymo meditacija. Pasinersime į meditacijas, kurios padės pažvelgti į savo pasąmoninę gimdymo viziją, susitikti su giminės vaizdiniu bei atsiverti jausmams.

4 užsiėmimas Vaikelis įsčių pasaulyje ir gimties virsme. Skirsime laiko subtiliam vaikelio pajautimui. Kaip aš gyvenu įsčiose? Ką jaučiu? Esu bejėgis ar stiprus? Ko noriu iš mamos? Kaip patiriu gimimą? Taip pat apsistosime ties lytėjimo pojūčiu, kuris yra pats svarbiausias naujagimiui.

5 užsiėmimas Gimdymo eiga (kartu su vyrais). Kokie pagrindiniai etapai? Kas svarbu kiekviename etape? Kaip vyras gali padėti moteriai jais keliauti sklandžiai? Kas padės vyrui? Kaip malšinti skausmą? Kodėl ir kaip gimdymą valdo hormonai?  

6 užsiėmimas Gimdymas Lietuvos ligoninėje (kartu su vyrais). Ko tikėtis ligoninėje? Ar reikia rašyti gimdymo planą? Koks tėčio vaidmuo komunikuojant su medikais? Kiek pasirinkimo laisvės turime ligoninėje?  Ar norėsime nuprausti rankas akušerei? Ką daryti su placenta?

Ko aš iš tiesų siekiu vesdama šį kursą?
  • Kad moterys pasijustų jaukiai ir saugiai būdamos kartu. Kad susidraugautų šeimomis.
  • Kad patikėtų savo jėgomis ir tuo, kad yra visame kame pakankamos.
  • Kad šviesiai pasitikdamos savo gimdymą nuskaidrintų atmosferą ligoninėse ir įkvėptų medikus dar pagarbesniam požiūriui.
  • Kad savistabos ir buvimo kūne įgūdžiai, kuriuos praktikuosim, padės mamoms labiau kliautis savo intuicija ir naujagimystės laikotarpiu.
Kada?

Sekantis ciklas – 2020 m. vasario 27 – kovo 31 d.

1. Gimdymo pozos. Vasario 27 d. 11-13 val.

2. Gimdymo kvėpavimas. Kovo 5 d. 11-13 val.

3. Gimdymo meditacija. Kovo 12 d. 11-13 val.

4. Vaikelis įsčių pasaulyje ir gimties virsme. Kovo 19 d. 11-13 val.

5. Gimdymo eiga. Kovo 24 d. 18.30-20.30 val.

6. Gimdymas Lietuvos ligoninėje. Kovo 31 d. 18.30-20.30 val.

 

Pasiruošimo gimdymui kursai tinka nuo pat nėštumo pradžios iki gimdymo.

Užsiėmimai yra mažo fizinio intensyvumo. Apsirenkite patogia judesių nevaržančia apranga (geriausiai sportine).

Užsiėmimų trukmė 2 val.

Kur?

Pasiruošimo gimdymui kursai vyks studijoje „Lašo jėga“ P. Vileišio g. 17A, Antakalnis, Vilnius

Kiek kainuoja?

Viso ciklo (6 užsiėmimų) kaina 115 Eur (įskaitant bendrus užsiėmimus su vyrais). Norint suformuoti atsipalaidavimo, savistabos įgūdžius geriausia lankyti visą ciklą. Jei neturite galimybės, galite lankyti ir atskirus užsiėmimus.

Vieno užsiėmimo kaina 23 Eur (I – IV užsiėmimas būsimai mamai).

Vieno užsiėmimo kaina porai 28 eur (V- VI užsiėmimas porai).

Registracija patvirtinama tik sumokėjus už užsiėmimą iš anksto. Jei po pirmojo užsiėmimo apsispręsite lankyti visą ciklą, galioja 115 eur kaina.

Informacija ir registracija tel. 8 620 55412 arba el.p. vilma@dula.lt

Renginys FB.

***

Pasiruošimo gimdymui kursai be galo patiko. Kiekvienas susitikimas buvo vis kitoks, nenuspėjamas. Vilmos spinduliuojama šiluma, atidumas neapsakomai nuramino. Daug informacijos apie gimdymą, visą jo eigą buvo pateikta labai subtiliai ir padrąsinančiai. Šie kursai buvo puikus pavyzdys, kad žinojimas daugiau tikrai neišgąsdina, o nuramina ir paruošia. Netrūko ir praktinių kvėpavimo, judesio elementų. Dabar belaukdama tos didžiosios dienos jaučiuosi tikrai pasitikinti savimi ir savo jėgomis. Puikus vaistas nuo nežinios ir neramių minčių!

Ieva

***

Daugiau atsiliepimų
Kuo galiu padėti kaip dula? Skaityk čia