Patyriminio pasiruošimo gimdymui kursai BODYMIND

Šie 5 užsiėmimai skirti patyriminiam pasiruošimui gimdymui. Kiekviena temą mėginsime išgyventi. Taip, išgyventi, o ne tik pasikalbėti apie ją. Kad savo kūne atrastume patogiausią būdą judėti, rymoti, kvėpuoti. Kiekvienai jis gali būti unikalus.

Šiuos užsiėmimus parengiau sujungusi savo patirtį ir įgūdžius kaip gimdymo dula, judesio užsiėmimų moterims vadovė, kūno judesio terapijos praktikė, 3 vaikų mama.

1 užsiėmimas: išgirsime šiek tiek teorijos apie dubens kaulus, jų judėjimą ir vaikelio kelią link gimimo. Kokiu keliu mano kūne keliauja gimdamas vaikelis? Kas vyksta, kai judinu dubenį?

2 užsiėmimas: kvėpavimo ypatumai bei būdai atskirais gimdymo etapais, dubens dugnas nėštumo ir gimdymo metu. Kaip kvėpuoju įprastai? Ar gimdymo metu turėčiau kvėpuoti kitaip? Kaip kvėpavimas stiprina stangą? Kas tas dubens dugnas? Kodėl svarbu apie jį žinoti laukiantis ir gimdant? Viską išmėginsime praktiškai, kad žinios iš tiesų „taptų kūnu“.

3 užsiėmimas: pasinersime į meditacijas, kurios padės pažvelgti į savo pasąmoninę gimdymo viziją bei atsiverti jausmams.

4 užsiėmimas: apžvelgsime gimdymo planą ir aptarsime įprastas ligoninės procedūras bei natūralaus gimdymo eigą. Kokie pagrindiniai etapai, kaip galiu sau padėti jais keliauti sklandžiai? Ko tikėtis ligoninėje?

5 užsiėmimas: skirsime laiko subtiliam vaikelio pajautimui bei žvilgsniui į gimdymą iš vaikelio pozicijos. Kaip aš gyvenu įsčiose? Ką jaučiu? Esu bejėgis ar stiprus? Ko noriu iš mamos? Taip pat apsistosime ties lytėjimo pojūčiu, kuris yra pats svarbiausias naujagimiui.

Užsiėmimų metu naudosime Body Mind Centering ®autentiško judėjimointegruotos kūno ir judesio terapijos, jogos technikas, autorines meditacijas.

 

Kada?

(Sekantis ciklas – 2020 m. sausio viduryje)

1. Gimdymo pozos

2. Gimdymo kvėpavimas

3. Gimdymo meditacija

4. Gimdymo planas

5. Vaikelis įsčių pasaulyje ir gimties virsme. Lytėjimo pojūtis.

 

 

Užsiėmimai tinka nuo pat nėštumo pradžios iki gimdymo.

Užsiėmimai yra mažo fizinio intensyvumo. Apsirenkite patogia judesių nevaržančia apranga (geriausiai sportine).

Užsiėmimų trukmė 2 val.

 

Kur?

Užsiėmimai vyks studijoje Paupio g. 29, LT-11341 Vilnius, Lietuva

 

Kiek kainuoja?

Vieno užsiėmimo kaina 23 Eur. Viso ciklo (5 užsiėmimų) kaina 90 Eur. Norint suformuoti atsipalaidavimo, savistabos įgūdžius geriausia lankyti visą ciklą. Jei neturite galimybės, galite lankyti ir atskirus užsiėmimus.

Registracija patvirtinama tik sumokėjus už užsiėmimą iš anksto. Jei po pirmojo užsiėmimo apsispręsite lankyti visą ciklą, galioja 90 eur kaina.

Informacija ir registracija tel. 8 620 55412 arba el.p. vilma@dula.lt

Renginys FB (praėjęs).

 

Atsiliepimai

Kursų ciklas be galo patiko. Kiekvienas susitikimas buvo vis kitoks, nenuspėjamas. Vilmos spinduliuojama šiluma, atidumas neapsakomai nuramino. Daug informacijos apie gimdymą, visą jo eigą buvo pateikta labai subtiliai ir padrąsinančiai. Šie kursai buvo puikus pavyzdys, kad žinojimas daugiau tikrai neišgąsdina, o nuramina ir paruošia. Netrūko ir praktinių kvėpavimo, judesio elementų. Dabar belaukdama tos didžiosios dienos jaučiuosi tikrai pasitikinti savimi ir savo jėgomis. Puikus vaistas nuo nežinios ir neramių minčių!

Ieva

***

Labai džiaugiuosi, kad sudalyvavau šiuose dvasinguose, giliuose keturiuose užsiėmimuose, kurie buvo laikas, skirtas pajusti dar artimesnį ryšį su į pasaulį besibeldžiančiu mažuoju mūsų čempionu. 

Labai patiko tai, kad sustiprinau savo sąmoningumą apie kvėpavimą-konkrečiai iškvėpimą, kvėpavimą lyg bangomis, nenutrūkstamai (skausmo minutę mes dažnai įsitempiame, o reikėtų, priešingai- giliau kvėpuoti, raminti save mintimis, netgi dėkoti už bet kokį mauduliuką nėštumo metu- nes tai artėjančio stebuklo atėjimo viena iš sudedamųjų dalių). Patiko ir meditacija, kurios metu netgi gręžimo kaimynystėje triukšmingas garsas neišmušė iš pusiausvyros. Tą minutę, kai kildavo irzlumas dėl gręžimo “neva sugadintos meditacijos tylos” suvokdavau, kokia svarbi ir ši patirtis- mes turime mokėti paleisti, turime tekėti kaip upė, nenorėti kontroliuoti visų procesų ar aplink vykstančių įvykių. Ypač nėštumo metu svarbu paleisti, atsipalaiduoti, būti nuolankiai sau, neįrodinėti nieko, pasitikėti savo būtimi. Savo moteriškąją, dieviškąja misija. 
Galiausia, užsiėmimai patiko ir tuo, kad galėjome jausti mūsų-besilaukiančiųjų, stebuklingų moterų bendrystę, it seseriją. Šiais laikais, kai viskas aplink teka sparčia vaga, kai žmonių vienovė/ vienišumas/atsiskyrimas/ atskirtis tokia gaji, smagu kurti tokius moterų ratelius, kur dalinamės dvasinga patirtimi, mokomės viena iš kitos.
Ačiū labai už tą gražų laiką. Kiekviena, tikiu, paaugome daug.
Gintarė
***
Ačiū jums už bendrus šiltus ir jaukius užsiemimus, kurie padėjo sukurti ir palaikyti geras emocijas nėštumo metu, tai labai svarbu paskutiniais mėnesiais. Pagelbėjo vertingos lengvo gimdymo meditacijos – vizualizacijos.
Labai smagu būdavo susiburti ir pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpestėliais. Viso to dėka iš gimdymo pasilikau tik geras emocijas.
Janina
***

Visi patarimai buvo labai naudingi ir, manau, jų dėka labai greitai pagimdžiau, galima sakyti, per valandą nuo paguldymo į palatą. Labai sklandžiai ir greitai. Dėkoju už seminarų metu suteiktus patarimus, ramybę ir gėrį.

Agnė
***
Labai didelis AČIŪ už jūsų seminarą. Atrodo, kalbėjote taip paprastai, ramiai, bet leidote įsinešti ramybę į savo širdį ir kūną. Nesu gyvenime lankiusi nei jogos, nei kažkokių kvėpavimo užsiėmimų, bet užteko tų kelių valandų su Jumis.
Jūsų rekomenduotas spygliuotas akmenukas!! Aš jį radau!! Visą gimdymą buvo rankoje, nerealiai padėjo. Ačiū už tokį atradimą ir pasidalijimą.
O tos „saugiausios“ vietos kūne atradimas, kvėpavimas ir nebijojimas ateinančio sąrėmio – kažkas stebuklingo. Beje, šįkart jau supratau ką reiškia užmigti tarp sąrėmių, nes vonioje užmigau ne kartą. Ir pilnai jaučiau stangas, prisiminiau kaip sakėt, kad kai jau jausit, kad viską degina, tas ugnies žiedas, vadinasi jau čia pat! Ir tą akimirką prisiminiau jūsų žodžius, sakiau sau, Kristina, TU GALI!
Kristina
***